| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Intermediate ring for central plate, arsys, stainless steel matt, lacq |
| Zīmols | Berker |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Slēdzams | No |
| Ar veramu vāku | No |
| Izmēri | SQ50 / SQ50 |
| Ar etiķetes vietu | No |
| RAL numurs (līdzīgs) | 9022 |
| Ierīces platums | 70.5 mm |
| Ierīces augstums | 55.5 mm |
| Ierīces dziļums | 8 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4011334180630 |