| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Interface module RJ-45 IDC technology |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 6990 00 |
| ETIM | EC002780 |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Nominālais spriegums | 0 V |
| Stabu skaits | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055144029895 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Platums | 18 mm |
| Augstums | 59 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Elektrības pieslēguma veids, lauka pusē | Savienojums ar kontaktdakšu |
| Elektrības pieslēguma veids, vadības puses | RJ45 |