| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Interface module for system wiring Pluggable connector per DIN 41651 M |
| Zīmols | WAGO |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9091 00 |
| ETIM | EC002780 |
| Nominālā strāva | 0 A |
| Nominālais spriegums | 50 V |
| Stabu skaits | 20 |
| Piesārņojuma pakāpe | 2 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4055144025453 |
| Montāžas metode | DIN sliede (augšējā cepures sliede) 35 mm |
| Platums | 180 mm |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Elektrības pieslēguma veids, lauka pusē | Atsperes skavas savienojums |
| Elektrības pieslēguma veids, vadības puses | Citi |