| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Insulating stick with M12 thread and end cap L 635mm |
| Zīmols | Dehn |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC002786 |
| Ierīces veids | Izolācijas stienis |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364135765, 4013364135765 |
| Diametrs | 30 mm |
| Ierakstīšanas galva priekš | Citi |
| Kopējais garums | 635 mm |