| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Insulating stick 25kV 16.7Hz with plug-in coupling D 30mm L 900mm |
| Zīmols | Dehn |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9603 9099 00 |
| ETIM | EC002786 |
| Ierīces veids | Izolācijas stienis |
| Nominālais spriegums | 1-25 kV |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4013364139909, 4013364139909 |
| Diametrs | 30 mm |
| Izmantojams pie nokrišņiem | Yes |
| Spraudsavienojums, nodrošināts pret rotāciju | Yes |
| Kopējais garums | 920 mm |
| Piemērots dzīvās līnijas darbam | Yes |
| Pagarināms roktura laukums | Yes |
| Piemērots dzelzceļa sistēmām | Yes |