| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Installation element L 98 B 21 H 93 colour: grey |
| Zīmols | RZB |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
Gaismekļi |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9200 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 21 mm |
| Augstums | 93 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 98 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4051859093244, 4051859093244 |
| Krāsa | Pelēks |
| Materiāls | Citi |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |