| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Installation element L 366 B 127 H 226 colour: black |
| Zīmols | RZB |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 127 mm |
| Augstums | 226 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 366 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4051859745921, 4051859745921 |
| Krāsa | Melns |
| Caurspīdīgs | No |