INST.C.REL.110V 50HZ image 1
INST.C.REL.110V 50HZ
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Cena pēc pieprasījuma
Šī cena ir spēkā, kamēr prece ir krājumā
EAN: 3389110163148
MPN: RHK411F
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums INST.C.REL.110V 50HZ
Zīmols Schneider Electric
Kategorijas Elektromehāniskās relejas
Izcelsmes valsts* FR
Harmonizētās sistēmas kods 8536 4900 00
ETIM EC001437
Nominālā strāva 5 A
Slēdža kontakta veids Citi
Elektriskā pieslēguma veids Savienojums ar kontaktdakšu
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz 110 V
Aizsardzības pakāpe (IP) IP40
Ar LED indikāciju No
Sprieguma veids iedarbināšanai AC
Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam 0
Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam 0
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 3389110163148
Citi tehniskie dati
Platums 33 mm
Augstums 43 mm
Dziļums 90 mm
Ar noņemamām skavām No
Piedziņa, polarizācija Bez polaritātes
Braukt, mainot attieksmi Bistabils
Ar piespiedu vadītiem kontaktiem No
Komplektā ar kontaktligzdu No
Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz 110 V
Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona 4
Apraksts
This Zelio RHK plug-in relay has 4 changeover contacts, latching. It can be supplied with 110V AC. Its wide range of operating temperatures from -40°C to 70°C allows versatility in usage of product. It weighs 0.14 kg and its dimensions are, 33mm wide, 43mm high, 90 mm deep.