| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Industrial Monitor, 18.5" display with capacitive touchscreen, Build-i NYM10005B |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
HMI Panels & Operator Interfaces
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8528 5291 00 |
| Barošanas sprieguma sprieguma veids | DC |
| Barošanas spriegums DC | 19.2-28.8 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4549734279239, 4549734279239 |
| Iebūvēts dziļums | 58 mm |
| Piemērots drošības funkcijām | No |
| Ekrāna diagonāle | 18.5 inch |
| Darbības temperatūra | 0-55 °C |
| Ar krāsu displeju | Yes |
| Displeja krāsu skaits | 16777216 |
| Pikseļu skaits, horizontāli | 1920 |
| Pikseļu skaits, vertikāli | 1080 |
| Ar skārienekrānu | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP), priekšpuse | IP65 |
| Integrēta tastatūra | No |
| Funkciju pogu skaits | 0 |
| Integrēta peles kursora vadība | Yes |
| Ar HW interfeisa video signālu, analogais | No |
| Ar HW interfeisa digitālo video signālu | Yes |
| Ar HW interfeisu USB | Yes |
| Ar HW interfeisu PS2 | No |
| Priekšpuses platums | 481 mm |
| Priekšpuses augstums | 303 mm |
| Iespējama montāža uz sliedēm | No |
| Iespējams iebūvēts priekšpusē | Yes |
| Iespējama montāža uz plaukta | No |
| Montāža pie sienas/tiešā montāža | No |
| Displeja veids | TFT |
| Displeja pelēko/zilo toņu skaits | 256 |