| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Industrial LED Task Clamp Light 7W 4000K 520 lm 40° |
| Zīmols | THORGEON |
| Kategorijas |
Galda lampas
|
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC000302 |
| Platums | 53 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Garums | 78 mm |
| Augstums/dziļums | 650 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Maks. sistēmas jauda | 7 W |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62722-2-1 | 520 lm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4752280012315 |
| Montāžas metode | Stiprinājums |
| Sprieguma veids | AC |
| Saliekams | Yes |
| Gaismekļu tips | Galda gaismeklis |
| Regulējams augstums | Yes |