| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | individual enclosure, Compact INS40 to INS160, extended standard rotary handle, steel, IP55 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Electrical Enclosures
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3303430312086 |
| Platums | 350 mm |
| Modelis | Virsmas montāža |
| Augstums | 350 mm |
| Dziļums | 270 mm |
| Ar caurspīdīgu vāku | No |
| Piemērots avārijas apturēšanai | No |