| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Indicator light Klp 10GR/24V red-green |
| Zīmols | SIMET |
| Kategorijas |
Visual Alarms
|
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Krāsu lēca | Oranža |
| Indikatoru skaits | 1 |
| Nominālais darba spriegums Ue | 12-24 V |
| Elektriskā pieslēguma veids | Skrūvju savienojums |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5907813215995 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 5907813215995 |
| Cauruma diametrs | 13 mm |
| Krāsa priekšējais gredzens | Melns |
| Platuma atvēršana | 10 mm |
| Augstuma atvere | 10 mm |
| Ar gaismas avotu | Yes |
| Materiāls priekšējais gredzens | Plastmasas |
| Ar priekšējo gredzenu | Yes |
| Konstrukcijas tipa objektīvs | Apaļš |
| Lampas ligzdas veids | LED |
| Objektīva veids | Augsts |