| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | INCANDESCENT LAMP 2,3V / 360MA OU=10 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC000014 |
| Modelis | Citi |
| Kontaktligzda | Citi |
| Lampas spriegums | 2.3 V |
| Lampas jauda | 0.828 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217423185 |
| Nominālā strāva | 360 mA |
| Krāsa | Balts |
| Energoefektivitātes klase | G |
| Piemērots cepeškrāsnī | No |
| Triecienizturīgs | No |
| Piemērots ledusskapim | No |
| Oglekļa pavediens | No |
| Lampas apzīmējums | Citi |