| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Incandescent Bulb B22 60W 220V FR |
| Zīmols | Incandescent |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000078 |
| Modelis | Matēts |
| Kontaktligzda | B22d |
| Diametrs | 60 mm |
| Lampas jauda | 60 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 2777000037883 |