| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | IE-FC-DIP-PWC-3A/2ST/1D9 |
| Zīmols | Weidmüller |
| Kategorijas |
Mounting Сomponents
|
| Izcelsmes valsts* | RO |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Materiāls | Plastmasas |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4064675901556 |
| Platums | 116.5 mm |
| Augstums | 74 mm |
| Virsmas apdare | Neapstrādāts |