| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Identification label LV for size 00/60 to 00/185 |
| Zīmols | Berker |
| Kategorijas |
Labeling, Documentation and Accessories
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8547 2000 00 |
| Krāsa | Balts |
| Pašlīmējošs | No |
| Teksts | Nepiespiests |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4049857199334 |
| Platums | 29.5 mm |
| Augstums | 0.3 mm |
| Diametrs | 6 mm |
| Garums | 42 mm |
| Magnētisks | No |
| Caurspīdīgs | No |