| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Icon2, Wireless room sensor without settings, surface mounted |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC010927 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 57 mm |
| Modelis | Citi |
| Augstums | 57 mm |
| Dziļums | 16 mm |
| RAL numurs | 0 |
| Savienojums | Bezvadu savienojums |
| Ar displeju | No |
| Diametrs | 0 mm |
| Barošanas avota veids | Akumulators |
| Sprādziendrošs | No |
| Moduļu skaits (moduļu sistēma) | 0 |
| Enerģijas patēriņš gaidstāves režīmā (saules gaidīšanas režīmā) | 0 W |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | Yes |
| Savietojams ar Amazon Alexa | Yes |
| Slēpta darbība | Yes |
| Maks. kontakta spriegums | 0 V |
| Ar uztvērēju | No |
| Ar krāna ūdens kontūru | No |
| Sildītāja izeju skaits | 0 |
| Dzesētāja izeju skaits | 0 |
| Ar skaņas indikatoru | No |
| Nolasāma temperatūra | No |
| Piemērots apkurei | Yes |
| Maks. kontakta slodze | 0 A |
| Ārējais sensors | No |
| Regulējams diferenciālis | No |
| Piemērots dzesēšanai | Yes |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5715162401958 |
Betrouwbare draadloze communicatie
Het draadloze Zigbee 3.0 protocol is het uitgangspuntvan de Danfoss Icon2™ oplossing. Dat is het meest voorkomende en snelstgroeiende protocol voor smart home-oplossingen en maakt gebruik van hetzelfde communicatieprotocol als talloze andere smart home-apparaten wereldwijd.
Montage met magneten
Je hebt nu alle vrijheid, onafhankelijk van leidingen inde muur, om thermostaten precies te plaatsen waar je ze wilt hebben. Druk de magneet gewoon op de gewenste plaats tegen de wand en monteer er de draadlozethermostaten op. Uiteraard zijn de thermostaten ook gewoon met behulp van schroeven aan de wand te bevestigen.