| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Icon2, 15 kan. hoofdregelaar, 230V motoruitgangen, verwarmen, koelen |
| Zīmols | Danfoss |
| Izcelsmes valsts* | DK |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC010057 |
| Barošanas spriegums | 230 V |
| Izejas spriegums | 230 V |
| Maks. jauda uz kanālu | 0 VA |
| Kanālu skaits/zona | 15 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5715162300169 |
| Platums | 330 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Dziļums | 54 mm |
| Ar laika slēdža pulksteni | Yes |
| Kontakta veids | Pārslēgšanas kontakts (NO/NC) |
| Savienojums ārējai antenai | Yes |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Savienojams tīklā, izmantojot radiogrāfiju (standarta) | Yes |
| Savienojams tīklā, izmantojot radio (pēc izvēles) | No |
| Gudra vadība | No |
| Maks. kontakta spriegums | 230 V |
| Ar papildu kontaktu | Yes |
| Uzņemšanas biežums | 0 MHz |
| Piemērots apkurei | Yes |
| Maks. kontakta slodze | 2 A |
| Piemērots dzesēšanai | Yes |
Eén hoofdregelaar geschikt voor iedere installatie met vloerverwarming en -koeling
Dankzij het all-in-one ontwerp van de Danfoss Icon2™ hoofdregelaar kan zowel bedraad als draadloos de verbinding worden gemaakt metde thermostaten in de vertrekken. de regelaar is voorzien van maar liefst 15 motoruitgangen en aansturing voor pomp, koeling en verwarming.
Hiermee is Icon2™ dus ook prima geschikt om te combineren met warmtepomp-, hybride en WKO-installaties.
Optionele bediening via uw smartphone
Wanneer het gewenst is om het syst