ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 2
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 3
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 4
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector image 5
The figure shows an 10-position version thumbnail 1
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 2
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 3
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 4
ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector thumbnail 5
PCB connector
Tikai pasūtījums Minimālais pasūtījuma daudzums: 50
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz nākamajam cenrādim vai kamēr prece ir krājumā
EAN: 4017918048341
MPN: 1823480
Kaste: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums ICC 2,5/12-STZF-5,08 - PCB connector
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas Cable Connectors
Izcelsmes valsts* PL
Harmonizētās sistēmas kods 8547 2000 00
ETIM EC002638
Savienojuma veids Citi
Nominālais spriegums 320 V
Stabu skaits 12
Kontakta veids Tapa
Nominālais pārsprieguma spriegums 4 kV
Leņķa kontakta/vadītāja savienojums Citi
Nominālā strāva In 12 A
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4017918048341, 4017918048341
Citi tehniskie dati
Krāsu korpuss Zaļa
Mājokļa materiāls Citi
Pārklājuma korpuss Citi
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 V0
Elektriskā pieslēguma veids Krimpēšanas savienojums
Virssprieguma kategorija III
Piesārņojuma pakāpe 2
Savienojama kabeļa veids Citi
Moduļu atstatuma savienojumi 5.08 mm
Spraudņa kontaktu rindu skaits 1
Moduļu atstatuma kontakti 5.08 mm