| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | I-48-4-DHS-PKP-40-4 Eaton Consumer Unit I-Box LV systems Final Distribution Boards |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | CZ |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Montāžas metode | Doba siena |
| Mājokļa materiāls | Tērauds |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP30 |
| Vāka modelis | Slēgts |
| Signāls garāmejošajām durvīm | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4015081756131 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 395 mm |
| Augstums | 500 mm |
| Dziļums | 165 mm |
| RAL numurs | 9016 |
| Ar montāžas plāksni | No |
| Iebūvēts dziļums | 165 mm |
| Rindu skaits | 3 |
| Iebūvētais augstums | 500 mm |
| Pārsega veids | Durvis |
| Iebūvētais platums | 395 mm |
| EMC versija | Yes |
| Iespējama pagarināšana | No |
| Iekšējais dziļums | 133 mm |
| DIN-sliede | Yes |
| Platums moduļu atstarpju skaitā | 16 |
| Slēgšanas veids | Citi |
| Caurspīdīgs vāks/durvis | No |
| Ar slēdzeni | No |
| Zemējuma spaiļu bloks | Yes |
| Neitrāls spaiļu bloks | No |