HXBR-400 ECOWATT (230V50/60HZ) V5 image 1
Wandaxiaalventilatoren, HXBR-400 ECOWATT (230V50/60HZ) V5
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893875266
MPN: 5750400300
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums HXBR-400 ECOWATT (230V50/60HZ) V5
Zīmols S&P
Kategorijas Iekārtu dzesēšanas ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5995 00
ETIM EC010930
Platums 540 mm
Augstums 540 mm
Elektrības patēriņš 0.375 W
Iebūvētais diametrs 403 mm
Savienojuma spriegums 230 V