| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HQL LED HIGHBAY 400 117 ° 140 W/4000 K E40 |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 5200 00 |
| ETIM | EC001959 |
| Kontaktligzda | E40 |
| Aptumšojams | No |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 80-89 |
| Diametrs | 229 mm |
| Lampas efektivitāte | 142 lm/W |
| Lampas forma | Citi |
| Garums | 310 mm |
| Nominālais spriegums | 220-240 V |
| Pārsega veids | Caurspīdīgs |
| Krāsu temperatūra | 4000 K |
| Lampas jauda | 140 W |
| Gaismas plūsma | 20000 lm |
| Kvēlspuldze | No |
| Stara leņķis | 117 ° |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4058075612617 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 4058075612624 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 4058075612617 |
| Krāsa | Balts |
| Krāsu korpuss | Balts |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Iespējama attālināta darbība | No |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Gaismas krāsa saskaņā ar EN 12464-1 | Dienas gaisma balta > 5300 K |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 50000 h |
| Nominālā strāva | 650 mA |
| Svērtais enerģijas patēriņš 1000 stundās | 140 kWh |
| Ir pieejams IFTTT atbalsts | No |
| Krāsu konsistence (McAdam elipse) | SDCM6 |
| Pilnīgi harmoniski kropļojumi | 25 |
| Fotobioloģiskā drošība saskaņā ar EN 62471 | RG0 |
| Min. pārslēgšanas ciklu skaits | 100000 |
| Nominālā gaismas plūsma saskaņā ar IEC 62612 | 20000 lm |
| Savietojams ar Apple HomeKit | No |
| Savietojams ar Google palīgu | No |
| Savietojams ar Amazon Alexa | No |
| Spēka faktors | 0.9 |
| Energoefektivitātes indekss (EEI) | 0.11 |
LED replacement for HID lamps for high-bay luminaires. Product features: Replacement for HQL: Suitable for operation with conventional control gear (CCG) for HQL or 230 V mains. Replacement for other HID: Suitable for operation with line voltage without control gear. Power factor: 0.9. Type of protection: IP40. High surge protection: up to 4 kV (L-N). Product benefits: Energy savings of up to 65 % when replacing mercury vapor lamps (HQL). Effective thermal management for wide operating temperature range. Low maintenance costs thanks to long lifetime. Instant 100 % light, no warm-up time. Areas of application: LED alternative for applications requiring a high luminous flux. Industrial and storage facilities. Outdoor applications only in suitable luminaires. Equipment / Accessories: Safety sling for lamp included.