| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HQI-TS RX7S-24 150W/NDL Excellence |
| Zīmols | OSRAM |
| Izcelsmes valsts* | CN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Kontaktligzda | RX7s |
| Gaismas plūsma | 12000 lm |
| Lampas spriegums | 93 V |
| Krāsu temperatūra | 4200 K |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050300362380 |