| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | POWERSTAR HQI-E/P 400 W/D E40 CO 942 |
| Zīmols | OSRAM |
| ETIM | EC000037 |
| Modelis | Matēts |
| Kontaktligzda | E40 |
| Gaismas plūsma | 28000 lm |
| Kopējais garums | 290 mm |
| Krāsu atveidošanas indekss CRI | 90-100 |
| Diametrs | 122 mm |
| Lampas spriegums | 220-240 V |
| Krāsu temperatūra | 5000 K |
| Lampas jauda | 400 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4050300637433 |
| Krāsa | Citi |
| Vidējais nominālais kalpošanas laiks | 16000 h |