| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Hor. MCCB kit Quadro.Pl. h1000 400x600mm |
| Zīmols | Hager |
| Kategorijas |
Mazie sadales skapji
|
| ETIM | EC002575 |
| Platums | 80 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Dziļums | 596 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3250616133600, 3250616133600 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3250616133600 |
| Iespējama pagarināšana | Yes |
| Ar kopni | No |