| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Holder U4 inox (x2) |
| Zīmols | Sylvania |
| Kategorijas |
Gaismekļu piederumi
Gaismekļi |
| Izcelsmes valsts* | PL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8302 4900 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 20 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 11 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 5410288226439 |
| Krāsa | Sudraba |
| Diametrs | 0 mm |
| Materiāls | Citi |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | No |
| Rezerves daļa | Yes |