| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HOEKSTUK VLAK 300 H=60 D=1.0 Zplus |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002400 |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots un pārklāts |
| Materiāls | Tērauds |
| Iekšējais rādiuss | 0 mm |
| Kabeļu teknes platums | 300 mm |
| Kabeļu teknes augstums | 60 mm |
| Virziena maiņa | Horizontālais |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480782626 |
| Modelis | Bez savienotāja |
| RAL numurs | 9010 |
| Materiāla biezums | 1 mm |
| Konstrukcijas veids | Izliekums stingrs |
| Sānu sienas perforācija | No |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Montāžas perforācija apakšā | No |
| NATO montāžas caurumi | No |
| Nerūsējošais tērauds, marinēts | No |
| Plaša laiduma modelis | No |
| Piemērots ķēdes integritātei | No |
| Ar vāku | No |
| Izliekuma modelis | Segmentveida līkums |