| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Plain Lid for Junction Box 392×152mm Shockproof |
| Zīmols | GEWISS |
| Kategorijas |
Flush Mounted Junction Boxes
|
| Harmonizētās sistēmas kods | 8538 9099 00 |
| Modelis | Montāžas vāks |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Forma | Taisnstūra |
| Stiprinājuma veids | Vāks montāžai ar skrūvēm |
| Ar kabeļa izeju | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8011564016569 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8011564016569 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 8011564364158 |
| Iepakojuma līmenis 4 | 8011564016569 |
| Krāsa | Balts |
| Platums | 178 mm |
| Dziļums | 0 mm |
| Diametrs | 0 mm |
| Garums | 418 mm |
| Aizzīmogojams | No |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ar skrūvēm | No |
| Kastes/korpusa platumam | 178 mm |
| Kastes/korpusa garumam | 418 mm |
GREEN WALL range Flush-mounting system for plasterboard walls - The most complete system of containers for lightweight and plasterboard walls; Gewiss patented solutions. Made with halogen-free technopolymer and GWT 850°C. The range included enclosures and distribution boards up to 72 M; 48 PTDIN GREENWALL range junction boxes with integrated DIN rail on the back plate, compliant with CEI 23-49, ideal for the pre-arrangement and installation of domotic devices; boxes for domestic ranges and boxes for interlocked switched socket-outlets.