| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Hi-Bay dimsensoren – opbouw1–10 V analoog |
| Zīmols | Peha by Honeywell |
| Izcelsmes valsts* | GB |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 5019 00 |
| ETIM | EC000133 |
| Montāžas metode | Virsmas montāža (apmetums) |
| Krāsa | Balts |
| Modelis | Klātbūtnes detektors |
| Biežums | 50-60 Hz |
| Maks. transmisijas diapazons frontāli | 15 m |
| Maks. pārraides diapazons uz sāniem | 15 m |
| Maks. pārslēgšanas jauda | 2300 W |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP40 |
| Min. ieslēgšanās laiks | 5 s |
| Maks. cikls | 6000 min |
| Reakcijas vērtības spilgtums regulējams | Yes |
| Optimāls montāžas augstums | 2.5 m |
| Sensora tips | Pasīvais infrasarkanais starojums |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4010105991642 |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Virsmas aizsardzība | Neapstrādāts |
| Aizsardzība pret šļūteni | No |
| Sprieguma veids | AC |
| Ar tālvadības pulti | No |
| Kāpņu telpas uzraudzība | No |
| Tilta slēdzis | No |
| Piemērots bezvadu pārraidei | No |
| Materiāla kvalitāte | Termoplasts |
| Temperatūra | 0-45 °C |
| Maks. sākuma strāva | 80 A |
| Materiāls | Plastmasas |
| Regulējama reakcijas vērtības jutība | Yes |
| Dim funkcija ar reostata pamatelementu | No |
| Piemērots C-slodzei | Yes |
| Diametra noteikšanas diapazons uz grīdas | 30 m |
| Attālā darbība | Yes |
| HVAC kontrole | No |
| Pastāvīga gaismas kontrole | Yes |
| Apakšstacijas ieeja | Yes |
| Ar signāla bloku | No |
| Kontroles strāva | 60 mA |
| Mācīšanas funkcija reakcijas vērtības spilgtumam | No |
| Tīklā | No |
| Piespiedu izslēgšana | No |
| Ar modinātāja funkciju | No |
| Caurspīdīgs | No |
| Dzīvnieku zona | No |
| Virsmas apdare | Matt |
| Atklāšanas leņķis horizontāls | 0-360 ° |
| Ar DALI interfeisu | No |
LightSpot HD dimsensoren – opbouw, voor grote montagehoogtes
Bedrijfsspanning 230 V +/– 15%, 50/60 Hz
HI-Bay-dimensor, 1-10 V analaog
Technische gegevens:
Technologie: PIR
Detectiebereik: D LS3000ARMBSM/D LS3000DRMBSM: 360° (ca. 24 m diameter bij 12 m montagehoogte) D LS3000ARHBSM/D LS3000DRHBSM: 360° (ca. 31 m diameter bij 16 m montagehoogte)
Maximale montagehoogte: D LS3000ARMBSM/D LS3000DRMBSM: 12 m D LS3000ARHBSM/D LS3000DRHBSM: 16 m
Consumptie: Belasting AAN 500 mW, belasting UIT 150 mW
Gewicht: 140 g
Materiaal: Vlamvertragende PC/ABS
IP-beschermingsklasse: IP4X
Conformiteit: EMC: 2014/30/EU, LVD: 2014/35/EC, RoHS: 2011/65/EU