| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Hexagonal Spacers M8 Height 20 for Mounting Plates (Set of 100) |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Assembly Accessories and Parts
|
| Izcelsmes valsts* | ES |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Distances gabals |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480181887 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606480181884 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3606480181887 |
| Platums | 1.5 mm |
| Augstums | 20 mm |
| Dziļums | 1.5 mm |