| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HEXAGONAL BOLT S 4 ACER. INOX. |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 15 mm |
| Augstums | 15 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Montāžas komplekts |
| Garums | 20 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217425462 |
| Krāsa | Nerūsējošais tērauds |
| Diametrs | 8 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |