| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Hexagon nut M8 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1692 00 |
| ETIM | EC003863 |
| Modelis | Uzgrieznis |
| Virsmas aizsardzība | Karsti cinkots |
| Materiāla kvalitāte | Citi |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426792807 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8711426792807 |
| Krāsa | Citi |
| Skrūvju sistēma | Ārējais sešstūris |
| Ārējais diametrs | 14.4 mm |
| Nesatur halogēnus | Yes |
| Augstums | 8 mm |
| RAL numurs | 7.035 |
| Vītnes veids | Citi |
| Vītnes izmērs (metriska) | 8 |
| Piķa vītne | 2 mm |
| Vītnes izmērs (impērijas) | Citi |
| Ar atloku | No |
| Ar neilona gredzenu | No |
| Pašbloķējošs | No |
| Metināms | No |
| Vītne collā | 12.7 |
| Aktīvā sastāvdaļa | Citi |
| Kreisās puses vītne | No |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 13 mm |