| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HEXAGON KEY SW13 FOR ELLK 92 |
| Zīmols | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Platums | 25 mm |
| Augstums | 25 mm |
| Piederuma/rezerves daļas veids | Citi |
| Garums | 120 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4250217425585 |
| Krāsa | Hroms |
| Diametrs | 20 mm |
| Materiāls | Tērauds |
| Caurspīdīgs | No |
| Piederums | Yes |
| Rezerves daļa | Yes |