| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Hexagon head screw M6 x 12 |
| Zīmols | EATON |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 7318 1568 00 |
| ETIM | EC003861 |
| Virsmas aizsardzība | Citi |
| Materiāla kvalitāte | 8,8 (tērauds) |
| Materiāls | Tērauds |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8711426381629 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 8711426381629 |
| Krāsa | Cinks |
| Galvas forma | Sešstūris |
| Skrūvju sistēma | Sešstūris |
| RAL numurs | 7035 |
| Vītnes garums | 12 mm |
| Galvas diametrs | 8.8 mm |
| Vītnes veids | Citi |
| Vītnes izmērs (metriska) | 6 |
| Piķa vītne | 2 mm |
| Vītnes izmērs (impērijas) | #6 |
| Ar uzgriezni | No |
| Ar paplāksni | No |
| Ar atloku | No |
| Pašbloķējošs | No |
| Pilns pavediens | Yes |
| Vītne collā | 13 |
| Garums līdz apakšējai sānu galvai | 12 mm |
| Iegremdēta galva | No |
| Izmērs kvadrātveida kakla skrūve | 0 mm |
| Kreisās puses vītne | No |
| Galvas augstums | 4 mm |
| Uzgriežņu atslēgas platums | 10 mm |