| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Heine Ophthalmscope 3.5V Halogen |
| Zīmols | Bailey |
| Kategorijas |
Lampas medicīniskai lietošanai
Spuldzes |
| Izcelsmes valsts* | DE |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8539 2198 00 |
| ETIM | EC002708 |
| Kontaktligzda | Citi |
| Lampas spriegums | 3.5 V |
| Lampas jauda | 0 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8714681116937 |
| Nominālā strāva | 0 mA |
| Pieteikums | Oftalmoskops |