| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | heavy duty PowerLogic PFC Capacitor, 7.5/9 kvar - 480 V - 50/60Hz |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Izcelsmes valsts* | IN |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC001516 |
| Platums | 0 mm |
| Modelis | Citi |
| Dziļums | 0 mm |
| Jauda | 34.5 µF |
| Diametrs | 63 mm |
| Garums | 245 mm |
| Ar ievietojamiem kontaktiem | No |
| Nominālais spriegums | 480 V |
| Jauda 2 | 0 µF |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606485253787 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3606485253787, 3606485253784 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3606485253784 |