| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Heating cable mat ThinMat160, 480 W, 3 m� |
| Zīmols | Ensto |
| ETIM | EC000405 |
| Platums | 480 mm |
| Jauda | 160 W/m² |
| Biezums | 4 mm |
| Pašlīmējošs | Yes |
| Virsma | 3 m² |
| Ar atbalsta paklājiņu | Yes |
| Aukstuma vadītāju skaits | 1 |
| Aukstuma vadītāju garums | 400 mm |
| Savienota slodze | 480 W |
| Iepakojuma līmenis 1 | 6418677635472, 6418677635472 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 6418677635472 |