| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | ACC818236 FAN HEATER HVI 030 230VAC, 500W CLIP FIX |
| Zīmols | ABB |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8516 2950 00 |
| ETIM | EC000737 |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP20 |
| Darba spriegums pie AC 50 Hz | 120-250 V |
| Darba spriegums pie maiņstrāvas 60 Hz | 120-250 V |
| Darba spriegums pie līdzstrāvas | 120-250 V |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4022903013310 |
| Platums | 60 mm |
| Augstums | 110 mm |
| Dziļums | 90 mm |
| Sprieguma veids | AC/DC |
| Ar istabas temperatūras regulatoru | Yes |
| Ar ventilatoru | No |
| Nominālā jauda | 50 W |