| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Heat sink for G3NA-240/440B SSR Y92B1002M |
| Zīmols | Omron |
| Kategorijas |
Relay Accessories
|
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 4900 00 |
| Platums | 100 mm |
| Augstums | 104 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 4536854247156, 4536854247156 |