HCTT/4-450-B (400V50HZ) VE image 1
HCTT/4-450-B
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893078636
MPN: 5113434400
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums HCTT/4-450-B (400V50HZ) VE
Zīmols S&P
Kategorijas Jumta ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5925 00
ETIM EC011011
Nominālā strāva 1 A
Elektrības pieslēgums Termināli
Soļa mērs 590 mm
Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) 70 °C
Nominālais kanāla diametrs 450 mm
Netiešā piedziņa No
Materiāls lāpstiņritenis Plastmasas
Aksiālais modelis Yes
Gaisa padeves jumta ventilators No
Izplūdes virziens Horizontālais
Ar apkopes/servisa slēdzi No
Pamatnes izmērs, iekšējais, kvadrātveida 710 mm