| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HCTB/6-630-BC |
| Zīmols | S&P |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC011011 |
| Elektrības pieslēgums | Termināli |
| Soļa mērs | 750 mm |
| Maks. vidēja temperatūra (nepārtraukta) | 70 °C |
| Nominālais kanāla diametrs | 630 mm |
| Netiešā piedziņa | No |
| Materiāls lāpstiņritenis | Plastmasas |
| Aksiālais modelis | Yes |
| Gaisa padeves jumta ventilators | No |
| Izplūdes virziens | Horizontālais |
| Ar apkopes/servisa slēdzi | No |
| Pamatnes izmērs, iekšējais, kvadrātveida | 905 mm |
| Viena ātruma motors | Yes |
| Vāka dizains | Mushroom |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8413893102720 |