HCFT/6-450/H-A (230/400V50HZ) V5 image 1
Wandaxiaalventilatoren, HCFT/6-450/H-A (230/400V50HZ) V5
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 8413893769954
MPN: 5602458400
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 1-4 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums HCFT/6-450/H-A (230/400V50HZ) V5
Zīmols S&P
Kategorijas Iekārtu dzesēšanas ventilatori
Izcelsmes valsts* ES
Harmonizētās sistēmas kods 8414 5925 00
ETIM EC010883
Krāsa Citi
Platums 560 mm
Augstums 560 mm
Dziļums 150 mm
Elektrības patēriņš 0.145 W
Mājokļa materiāls Tēraudā apstrādāts
Darbība Tīkls
Savienojuma spriegums 400 V
Elektrības pieslēgums Termināli
Aizsardzības pakāpe (IP) IP65
Ar termisko aizsardzību Yes
Louver Nav
Gaisa daudzums, izkrauts 4436.82 m³/h
Gaisa tilpums pie spiediena 2 4436.82 m³/h
Gaisa tilpums pie spiediena 3 2978.8 m³/h
Spiediens 2 0 Pa
Spiediens 3 50 Pa
Piemērots elektroniskai vadībai Yes
Piemērots transformatora vadībai Yes
Maks. gaisa temperatūra 70 °C