| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HCFT/6-400/H- *400V 50* |
| Zīmols | S&P |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8414 5100 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Platums | 500 mm |
| Augstums | 500 mm |
| Dziļums | 169 mm |
| Savienojuma spriegums | 400 V |
| Higrostats | Nav |
| Louver | Nav |
| Gaisa daudzums, izkrauts | 3400 m³/h |
| Gaisa tilpums pie spiediena 2 | 2870 m³/h |
| Gaisa tilpums pie spiediena 3 | 1800 m³/h |
| Spiediens 2 | 25 Pa |
| Spiediens 3 | 49 Pa |
| Piemērots elektroniskai vadībai | Yes |
| Piemērots transformatora vadībai | No |
| Maks. gaisa temperatūra | 70 °C |
| Piemērots frekvences kontrolei | No |
| Darbrata diametrs | 400 mm |
| Ar pretvārstu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8413893037367 |