| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HCBT/6-355/H- *400V 50* |
| Zīmols | S&P |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8414 5925 00 |
| ETIM | EC010883 |
| Platums | 450 mm |
| Augstums | 450 mm |
| Dziļums | 75 mm |
| Mājokļa materiāls | Tēraudā apstrādāts |
| Darbība | Citi |
| Savienojuma spriegums | 400 V |
| Elektrības pieslēgums | Termināli |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP65 |
| Ar termisko aizsardzību | Yes |
| Higrostats | Nav |
| Louver | Nav |
| Gaisa daudzums, izkrauts | 2270 m³/h |
| Gaisa tilpums pie spiediena 2 | 2050 m³/h |
| Gaisa tilpums pie spiediena 3 | 1600 m³/h |
| Spiediens 2 | 10 Pa |
| Spiediens 3 | 30 Pa |
| Piemērots elektroniskai vadībai | No |
| Piemērots transformatora vadībai | Yes |
| Maks. gaisa temperatūra | 70 °C |
| Piemērots frekvences kontrolei | Yes |
| Taimeris | Nav |
| Darbrata diametrs | 355 mm |
| Ar pretvārstu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8413893096258 |