| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HCBT/6-1000/H *400V 50* |
| Zīmols | S&P |
| Izcelsmes valsts* | NL |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| ETIM | EC010883 |
| Platums | 1250 mm |
| Augstums | 1250 mm |
| Dziļums | 110 mm |
| Mājokļa materiāls | Tēraudā apstrādāts |
| Darbība | Citi |
| Savienojuma spriegums | 400 V |
| Elektrības pieslēgums | Termināli |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Ar termisko aizsardzību | No |
| Higrostats | Nav |
| Louver | Nav |
| Gaisa daudzums, izkrauts | 49200 m³/h |
| Gaisa tilpums pie spiediena 2 | 35000 m³/h |
| Gaisa tilpums pie spiediena 3 | 24000 m³/h |
| Spiediens 2 | 50 Pa |
| Spiediens 3 | 160 Pa |
| Piemērots elektroniskai vadībai | No |
| Piemērots transformatora vadībai | No |
| Maks. gaisa temperatūra | 55 °C |
| Piemērots frekvences kontrolei | Yes |
| Taimeris | Nav |
| Darbrata diametrs | 1000 mm |
| Ar pretvārstu | No |
| Iepakojuma līmenis 1 | 8413893116505 |