HC-B 16-TMB-100/O1STM40G-EMV - EMC housing image 1
EMC housing
Tikai pasūtījums
Cena (bez PVN):
Šī cena ir spēkā līdz 24.12.26
EAN: 4017918948139
MPN: 1604450
Iepakojums: 1
Paredzamais piegādes laiks mūsu noliktavā: 4-6 weeks
Technical Information
Preces stāvoklis Jauns
Ražotāja nosaukums HC-B 16-TMB-100/O1STM40G-EMV - EMC housing
Zīmols Phoenix Contact
Kategorijas Taisnstūra savienotāji
Izcelsmes valsts* DE
Harmonizētās sistēmas kods 8538 9099 00
ETIM EC000437
Platums 57 mm
Augstums 100 mm
Dziļums 126 mm
Iepakojuma informācija
Iepakojuma līmenis 1 4017918948139, 4017918948139
Citi tehniskie dati
UV izturīgs No
Ar veramu vāku No
Krāsu korpuss Pelēks
Bloķēšanas mehānisms Bajonete
Caurules ieplūdes atveru skaits 1
Ar kabeļa skrūvsavienojumu No
EMC versija Yes
Mājokļa materiāls Alumīnija
Pārklājuma korpuss Pulvera pārklājums
Darbības temperatūra -40-125 °C
Izolācijas materiāla uzliesmojamības klase saskaņā ar UL94 Citi
Ar distances daļu No
Ar blīvējumu Yes
Mājokļa veids Citi
Aizsardzības pakāpe (IP), uzstādīta IP65
Novietojiet kabeļa padevi Citi
Važas novietojums Nav
Kabeļu blīvslēga montāžas metode Metriskais
Apraksts
Sleeve housing B16, Bayonet locking, material: die-cast aluminum, cable outlets: 1, straight, 1x M40, height: 100 mm, cable gland: none, EMC