| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | HASPELKIT |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Kabeļu padevējs
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Harmonizētās sistēmas kods | 8536 9001 00 |
| Maks. diametra kabeļa cilindrs | 0 mm |
| Maks. platuma kabeļa cilindrs | 24000 mm |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3606480002984 |
| Nestspēja | 0 kg |