| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Foot Switch Harmony XPE XPEY Plastic Yellow With Cover 1-Step 1NC+1NO IP55 |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Push Buttons
|
| Izcelsmes valsts* | FR |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Slēdžu pozīciju skaits | 0 |
| Piemērots drošības funkcijām | Yes |
| Komandas veids | Ieslēgts vai izslēgts |
| Aizsardzības pakāpe (IP) | IP55 |
| Pārslēgšanas funkcijas fiksēšana | No |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 1 |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 1 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389110221435 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3389110221433 |
| Iepakojuma līmenis 3 | 3389110221435 |
| Krāsa | Dzeltens |
| Platums | 165 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Dziļums | 282 mm |
| Nominālā darba strāva Ti pie AC-15, 230 V | 3 A |
| Materiāls | Plastmasas |
| Ar aizsargkapuci | Yes |
| Ar bloķēšanu | No |
| Ar aizsargizolāciju | No |
This footswitch is ideal for bending machines, dosing machines, assembly stations, packaging machines, cutting presses, stamping presses and machine tools (numerical control, lathes, milling machines, grinders, machining centres). It is also ideal for guillotines, cutters, folders, saws, forging machines, rolling machines and cold metal forming machines.