| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Harmony, Modular 1-phase current control relay, 5 A, 2 CO, 0.15…15 A,, 24…240 V AC/DC |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Strāvas kontroles relejs
|
| Izcelsmes valsts* | ID |
| * Faktiskā izcelsmes valsts var atšķirties atkarībā no piegādes partijas. Lai apstiprinātu konkrēto izcelsmes valsti, lūdzu, sazinieties ar savu klientu menedžeri. | |
| Strāvas mērīšanas diapazons | 0.15-15 A |
| Iespējama vienfāzes zemstrāva | No |
| Funkcija Līdzstrāvas histerēze | No |
| Elektriskā pieslēguma veids | Citi |
| Kontaktu skaits kā parasti atvērtam kontaktam | 0 |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389119405225 |
| Iepakojuma līmenis 2 | 3389119405223 |
| Platums | 35 mm |
| Augstums | 90 mm |
| Dziļums | 72 mm |
| Ārējais strāvas transformators | No |
| Ar noņemamām skavām | No |
| Iespējama vienfāzes histerēze | No |
| Iespējama trīsfāzu histerēze | No |
| Iespējams trīsfāzu zem strāvas | Yes |
| Iespējama vienfāzes pārstrāva | No |
| Iespējama trīsfāzu pārstrāva | Yes |
| Satur funkciju DC-spriegums zem strāvas | No |
| Satur funkciju DC-sprieguma pārstrāva | No |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 50 Hz | 24-240 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie AC 60 Hz | 24-240 V |
| Nominālais vadības barošanas spriegums pie līdzstrāvas | 24-240 V |
| Maks. atļautais aiztures ieslēgšanās laiks | 20 s |
| Min. regulējams aizkaves ieslēgšanās laiks | 1 s |
| Maks. atļautais izslēgšanas aizkaves laiks | 30 s |
| Min. regulējams izslēgšanas aizkaves laiks | 0.3 s |
| Sprieguma veids iedarbināšanai | AC/DC |
| Kontaktu skaits kā parasti slēgtam kontaktam | 0 |
| Kontaktpersonu skaits kā maiņas kontaktpersona | 2 |