| Preces stāvoklis | Jauns |
| Ražotāja nosaukums | Harmony K, Legend holder for cam switch, with blank legend, for circular head Ø 29 mm |
| Zīmols | Schneider Electric |
| Kategorijas |
Marķēšanas plāksnes un korpusi
|
| ETIM | EC000624 |
| Krāsa | Citi |
| Platums | 0 mm |
| Ārējais diametrs | 29 mm |
| Augstums | 0 mm |
| Forma | Apaļš |
| Iepakojuma līmenis 1 | 3389118071001, 3389118071001 |